Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality & archiv

Příspěvky

Do přípravy Slavoje se zapojí po zranění Jakub Fošum

22. 7. 2019

Druhý týden letní přípravy mají před sebou fotbalisté TJ Slavoj Ledenice. A od zítra se k týmu po půl roce připojí i defenzivně laděný Jakub Fošum, který měl dlouhodobé problémy s kolenem.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

FOTO: Slavoj zahájil přípravu na novou sezonu. I s nováčky v týmu

19. 7. 2019

Tři nové tváře se hlásily na prvním tréninku fotbalistů TJ Slavoj Ledenice, kteří ve čtvrtek 18. července zahájili přípravu na další sezonu v I. B třídě (sk. D). Tým první dva týdny čeká kondiční příprava.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

Do Ledenic se vrací odchovanec Václav Hinterhölz

17. 7. 2019

Fotbalisté TJ Slavoj Ledenice hlásí další posilu pro sezonu 2019/2020. V pořadí čtvrtým novicem v kabině bude mladý a defenzivně laděný Václav Hinterhölz.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

Do Ledenic by mohly přijít ještě dvě posily. Ve hře je i odchod Svobody

10. 7. 2019

Kádr fotbalistů TJ Slavoj Ledenice stále není uzavřen a týden před startem letní přípravy finalizují pohyby v kádru. Aktuální seznam čítá včetně plánovaných posil 24 jmen. „Do startu přípravy chceme mít jasno,“ říká předseda klubu Zdeněk Vitoušek.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

Dvacetiletý Štrosser je třetí letní posilou ledenického Slavoje

4. 7. 2019

Vedení fotbalového klubu TJ Slavoj Ledenice hlásí třetí letní posilu. Ze Spartaku Trhové Sviny přivedlo na přestup dvacetiletého ofenzivního záložníka Jana Štrossera.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

POSILA: Obranu Ledenic vyztužil zkušený Ondřej Švarc

2. 7. 2019

Kádr fotbalového klubu TJ Slavoj Ledenice se rozšířil o dalšího hráče. Po první ohlášené posile, kterým byl ofenzivní záložník Jakub Čermák, dořešilo vedení Slavoje Ledenice i příchod do obrany. Z Nové Vsi-Brloh přišel na přestup komplexní obránce Ondřej Švarc.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

ROZHOVOR: Střelec Čermák přichází do Ledenic z konkurenčních Borovan

1. 7. 2019

První posilou fotbalistů TJ Slavoj Ledenice pro sezonu 2019/2020 je osmadvacetiletý ofenzivní hráč Jakub Čermák. Do Slavoje přichází s vizitkou nejlepšího borovanského střelce v okresním přeboru i častého karetního hříšníka. „Věřím, že budeme hrát vysoko a minimálně obhájíme 5. místo.“

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

ROZHOVOR: Princl páté místo bere a připravuje se na 13. sezonu ve Slavoji

26. 6. 2019

Čtyřiatřicetiletý pravý obránce Josef Princl hraje za Slavoj Ledenice od jara 2007. Kromě jedné roční pauzy kvůli zranění kolene odehrál téměř vše. Podobně, jako v sezoně 2018/2019, kdy chyběl jen na podzim v utkání v Nové Bystřici.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

ROZHOVOR: Trenér Jindra hodnotí sezonu 2018/2019 a nastiňuje výhled

20. 6. 2019

Fotbalisté TJ Slavoj Ledenice skončili v sezoně 2018/2019 na slušném 5. místě v I. B třídě (skupina D). Do nové sezony plánuje vedení Slavoje posílení týmu. A jak to vypadá se současným kádrem? O všem hovoří trenér Stanislav Jindra.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

VÝSLEDEK: Ledenice - Slavonice 8:0 (5:0)

17. 6. 2019

Poslední zápas sezony 2018/2019 zvládli hráči Slavoje Ledenice na výbornou a porazili v přímém souboji o 5. místo Slavonice vysoko 8:0. Tři góly dal Fencl.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv