NAČÍTÁM

Zadejte ...

Vedoucí A-týmu Hladík bude nově zastávat i funkci asistenta

Jedna ze zimních priorit kolem A-týmu TJ Slavoj Ledenice je vyřešena. Hlavní trenér Stanislav Jindra má od začátku roku k dispozici Michala Hladíka, který u týmu doteď působil jako vedoucí mužstva.

S účinností od 1. ledna 2020 se tedy role Hladíka rozšířila i na pozici asistenta trenéra. „Společně jsme pracovali už na úpravě zimní přípravy, aby byla více efektivní,“ uvedl hlavní trenér Jindra. Výsledkem je přidání jednoho tréninkového bloku do každého týdne zimní přípravy. Klub se tak bude scházet 3x týdně.

„Michal je bývalý hráč Slavoje a zná dobře místní prostředí i kabinu. Má moderní pohled na fotbal a jeho přínos je nezpochybnitelný,“ uvedl předseda klubu Zdeněk Vitoušek. „Původně jsme řešili i jiné varianty, protože jsme chtěli Michala využívat více ve vedení klubu, ale současná situace nás k tomu nasměrovala. Ve hře bylo původně několik jmen, ale kvůli různým okolnostem jsme se nedomluvili.“

Ohlas s Michalem Hladíkem připravujeme na následující dny.