FOTO: V derby s B-týmem Třeboně prohrál Slavoj těsně 0:1

Jan Pavlík se v utkání s B-týmem Třeboně (10. říjen 2020) po více jak roce vrátil na hřiště po zranění kolene. Foto: Tereza Mckeon

Ani v osmém zápase se fotbalisté TJ Slavoj Ledenice neradovali z výhry. V domácím střetnutí s TJ Jiskra Třeboň B prohráli gólem z 83. minuty 0:1. Do hry se po více jak roce vrátil Jan Pavlík.

Byl to další zápas, ve kterém Ledenice toužily uspět a vybojovat první výhru v soutěži. Ani v osmém kole I. B třídy to ale nevyšlo. Domácí znovu neproměnili několik šancí a po závaru ve vápně inkasovali rozhodující gól z dorážky v 83. minutě. Na zvrat už hráči Slavoje neměli sílu.

K utkání z pracovních či zdravotních důvodů nebylo k dispozici hned šest hráčů! Mimo byli Kadlec, Fošum, Fencl, Volf, Kubec nebo P. Svoboda.

Pozitivem zápasu byl alespoň návrat bývalého kapitána týmu Jana Pavlíka, který více jak rok laboroval se zraněným kolenem.

“S hrou, nasazením i s chutí porvat se o výsledek jsem byl spokojený. Bohužel nejsme schopni dát gól. Chci poděkovat Honzovi Pavlíkovi za výpomoc. Byl pro nás velký přínos a doufám, že se již přidá k týmu,” uvedl po utkání trenér Petr Volák.

Foto je k dispozici ZDE.

TJ Slavoj Ledenice – TJ Jiskra Třeboň B 0:1 (0:0)

Branka: 83. Beníšek. Rozhodčí: Muzika – Bartoníčková, Primus. ŽK: 2:0. Hráno bez diváků.

Ledenice: Cempírek – Princl, Švarc, Dudáček, Volák – Čermák, Stránský, Winkler, V. Svoboda – Hinterhölz, Pavlík