Jdi na obsah Jdi na menu

Archiv

ROZHOVOR: Když jako první inkasujeme, nesmíme si nechat dát další gól, říká mladý Svoboda

5. 9. 2019

Tři zápasy ale jen jedna výhra. Bilance fotbalistů TJ Slavoj Ledenice není na začátku sezony příznivá. „V šatně se o tom samozřejmě bavíme, ale jsme zatím v klidu. Víme, že máme sílu, abychom hráli o horní část tabulky,“ říká dvacetiletý ofenzivní univerzál týmu Patrik Svoboda, který není pravidelně na zápasy k dispozici kvůli své pozici masterchefa v Družstevním domě v Suchém Vrbném.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

PREVIEW, MARODKA: Ledenice hrají v Mladém, týmu stále chybí plno hráčů. I přes zranění budou hrát Kubec a Winkler

6. 9. 2019

Fotbalisté TJ Slavoj Ledenice se v sobotu 7. září představí v dalším zápase jihočeské I. B třídy na hřišti SK Mladé a půjde o souboj dvou týmů ze spodní části tabulky. „Bohužel znovu oslovujeme bývalé hráče a čekáme, kdo bude k dispozici,“ říká nevěřícně trenér Stanislav Jindra. Z různých důvodů bude trenérům chybět deset hráčů!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

FOTO: Ledenice znovu prohrály. V Mladém po chybách darovaly soupeři čtyři branky

7. 9. 2019

Ač jeli fotbalisté TJ Slavoj Ledenice k zápasu s SK Mladé bez deseti hráčů, byli pro domácí tým více než zdatným soupeřem. Po třech velkých chybách ale rychle prohrávali 0:3 a zdálo se, že odjedou s přídělem. Zlepšená hra hostujícího týmu sice přinesla do poločasu vyrovnání, ale obrat po dalších chybách Slavoj nedokončil. Z Mladého odjel s porážkou 3:5. Smutné je, že na zápas krajské soutěže nebyl delegovaný třetí rozhodčí a zaskočit musel domácí Josef Hlaváč.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

Mám rád zodpovědnost toho posledního na hřišti, co se musí vyvarovat chybě, říká Vítek

11. 9. 2019

Fotbalisté TJ Slavoj Ledenice posílily na brankářském postu. Nejnovější tváří v kabině je pětadvacetiletý brankář Jakub Vítek, který se k fotbalu vrátil po roční přestávce. Do Ledenic přestoupil z Dolního Bukovska a trenérům bude k dispozici už v neděli na zápas v Buku.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

Ledenice čeká premiéra s Bukem. „Je to velká neznámá,“ říká trenér

12. 9. 2019

Šesté kolo fotbalové I. B třídy (sk. D) svede proti sobě nováčka soutěže AC Buk a hráče TJ Slavoj Ledenice. Hrát se bude nedaleko Jindřichova Hradce v neděli od 16 hodin. „Stav absencí a zranění se prakticky nemění. Pořád máme mimo hru sedm hráčů,“ říká trenér Stanislav Jindra.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

FOTO: Buk na domácím hřišti porazil Ledenice o dva góly

16. 9. 2019

Fotbalisté Buku jsou další tým, který dokázal využít velkých chyb v ledenické hře. První souboj obou týmů na krajské úrovni skončil 4:2. Slavoj navíc přišel o zraněného kapitána Pavlíka.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

Šrajer po premiéře: Musím si zvyknout na souboje. V Bukovsku budeme bojovat

17. 9. 2019

Náročnou premiéru má za sebou sedmnáctiletý Antonín Šrajer, který do Ledenic přestoupil těsně před utkáním v Buku. Po prohře 2:4 hodnotil nejen zápas, ale i svůj výkon. V době velké marodky musel i přes nachlazení poprvé nastoupit jako střední záložník.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

PREVIEW: „Na Bukovsko chystáme jedno překvapení,“ říká před zápasem trenér Jindra

20. 9. 2019

Souboj o absolutní dno fotbalové I. B třídy (sk. D) čeká v sobotu na TJ Dolní Bukovsko a TJ Slavoj Ledenice. Utkání sedmého kola začne v 16:30 a na poražený tým čeká chvost tabulky.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

FOTO: Sporné situace rozhodly zápas v Bukovsku. Ledenice klesly na poslední místo

22. 9. 2019

Pouze jedna výhra zůstala v bilanci fotbalistů TJ Slavoj Ledenice po utkání na hřišti Dolního Bukovska. Ledenice v šestém kole I. B třídy prohrály těsně 2:3. Zápas nedohrál po faulu Winkler, na kterého navíc nebyla odpískána ani penalta.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

Benhák po návratu: Pokud jdeme čtyřikrát sami na branku a nedáme gól, něco není v pořádku

23. 9. 2019

Dlouhou dobu se jméno František Benhák neobjevilo na soupisce Slavoje Ledenice. Až o víkendu v utkání s Dolním Bukovskem se šikovný šestadvacetiletý hráč vrátil do žlutomodrého dresu. Na stoperu zvládl odehrát celý zápas a pro tým byl i přes porážku velkou posilou.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

„Budeme bez klasického útočníka,“ říká trenér Jindra před zápasem v Břilicích

27. 9. 2019

S jasným cílem pokusit se opustit poslední příčku tabulky pojedou fotbalisté TJ Slavoj Ledenice k zápasu do Břilic. S B-týmem Třeboně se utkají v sobotu od 16 hodin.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

Ledenice v Břilicích ztratily body i Benháka. Poprvé hrál Kadlec

29. 9. 2019

Třikrát vedli fotbalisté TJ Slavoj Ledenice na hřišti v Břilicích, kde se utkali s B-týmem Jiskry Třeboň. Ani to jim ale nestačilo, aby získali body. Domácí záloha dokázala vždy odpovědět a navíc po vlastním gólu Slavoje stav otočila.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

Kadlec se vrátil po zranění a říká: Současná situace nám není lhostejná

30. 9. 2019

Poprvé v letošní sezoně nastoupil v dresu TJ Slavoj Ledenice zkušený Miroslav Kadlec. Ani on ale nepomohl k bodům a Slavoj tak zůstává na poslední příčce tabulky. „Třeboň hrála kombinační fotbal a to nám vyhovuje. Pořád ale děláme hloupé chyby,“ říká dvaačtyřicetiletý špílmachr týmu.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

Nalezené složky

Nebyly nalezeny žádné složky