Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality & archiv

Příspěvky

Šrajer po premiéře: Musím si zvyknout na souboje. V Bukovsku budeme bojovat

17. 9. 2019

Náročnou premiéru má za sebou sedmnáctiletý Antonín Šrajer, který do Ledenic přestoupil těsně před utkáním v Buku. Po prohře 2:4 hodnotil nejen zápas, ale i svůj výkon. V době velké marodky musel i přes nachlazení poprvé nastoupit jako střední záložník.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

FOTO: Buk na domácím hřišti porazil Ledenice o dva góly

16. 9. 2019

Fotbalisté Buku jsou další tým, který dokázal využít velkých chyb v ledenické hře. První souboj obou týmů na krajské úrovni skončil 4:2. Slavoj navíc přišel o zraněného kapitána Pavlíka.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

Ledenice čeká premiéra s Bukem. „Je to velká neznámá,“ říká trenér

12. 9. 2019

Šesté kolo fotbalové I. B třídy (sk. D) svede proti sobě nováčka soutěže AC Buk a hráče TJ Slavoj Ledenice. Hrát se bude nedaleko Jindřichova Hradce v neděli od 16 hodin. „Stav absencí a zranění se prakticky nemění. Pořád máme mimo hru sedm hráčů,“ říká trenér Stanislav Jindra.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

Mám rád zodpovědnost toho posledního na hřišti, co se musí vyvarovat chybě, říká Vítek

11. 9. 2019

Fotbalisté TJ Slavoj Ledenice posílily na brankářském postu. Nejnovější tváří v kabině je pětadvacetiletý brankář Jakub Vítek, který se k fotbalu vrátil po roční přestávce. Do Ledenic přestoupil z Dolního Bukovska a trenérům bude k dispozici už v neděli na zápas v Buku.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

FOTO: Ledenice znovu prohrály. V Mladém po chybách darovaly soupeři čtyři branky

7. 9. 2019

Ač jeli fotbalisté TJ Slavoj Ledenice k zápasu s SK Mladé bez deseti hráčů, byli pro domácí tým více než zdatným soupeřem. Po třech velkých chybách ale rychle prohrávali 0:3 a zdálo se, že odjedou s přídělem. Zlepšená hra hostujícího týmu sice přinesla do poločasu vyrovnání, ale obrat po dalších chybách Slavoj nedokončil. Z Mladého odjel s porážkou 3:5. Smutné je, že na zápas krajské soutěže nebyl delegovaný třetí rozhodčí a zaskočit musel domácí Josef Hlaváč.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

PREVIEW, MARODKA: Ledenice hrají v Mladém, týmu stále chybí plno hráčů. I přes zranění budou hrát Kubec a Winkler

6. 9. 2019

Fotbalisté TJ Slavoj Ledenice se v sobotu 7. září představí v dalším zápase jihočeské I. B třídy na hřišti SK Mladé a půjde o souboj dvou týmů ze spodní části tabulky. „Bohužel znovu oslovujeme bývalé hráče a čekáme, kdo bude k dispozici,“ říká nevěřícně trenér Stanislav Jindra. Z různých důvodů bude trenérům chybět deset hráčů!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

ROZHOVOR: Když jako první inkasujeme, nesmíme si nechat dát další gól, říká mladý Svoboda

5. 9. 2019

Tři zápasy ale jen jedna výhra. Bilance fotbalistů TJ Slavoj Ledenice není na začátku sezony příznivá. „V šatně se o tom samozřejmě bavíme, ale jsme zatím v klidu. Víme, že máme sílu, abychom hráli o horní část tabulky,“ říká dvacetiletý ofenzivní univerzál týmu Patrik Svoboda, který není pravidelně na zápasy k dispozici kvůli své pozici masterchefa v Družstevním domě v Suchém Vrbném.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

Bystřice potrestala chyby Ledenic a zaslouženě vyhrála 5:2

31. 8. 2019

Třetí zápas nové sezony se fotbalistům TJ Slavoj Ledenice nepovedl. Na hřišti Nové Bystřice prohrál Slavoj o tři góly a trenér Stanislav Jindra to okomentoval: „Děláme naivní chyby. Takhle se hrát o špičku soutěže nedá.“

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

Ledenice hrají v Nové Bystřici. „Sestava vypadá trochu zajímavěji,“ hlásí trenér

30. 8. 2019

Třetí hrací kolo ve fotbalové I. B třídě nabídne v sobotu od 17 hodin zápas TJ Jiskra Nová Bystřice – TJ Slavoj Ledenice. Hosté po velkých problémech v úvodu soutěže se sestavou pojedou k zápasu s minimem hráčů na střídání, ale s lepší vyhlídkou pro základní sestavu.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

Brankář Svoboda po Lomnici: Nebudeme zastírat, výhra byla velké překvapení

26. 8. 2019

Sedmatřicetiletý brankář Josef Svoboda patří mezi stálice Ledenic. A když Slavoj vyhraje, má hlavní slovo při pozápasovém pokřiku. V Lomnici týmu pomohl k překvapivé výhře a říká: „Starší hráči nám hodně pomohli. Kluci domácím moc gólových šancí nenechali.“

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv