Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality & archiv

Příspěvky

Nepovedený podzim Ledenic hodnotí trenér Jindra. Změny ve Slavoji nečekají

18. 11. 2019

Snaha jim nechyběla, ale body ano. Fotbalisté TJ Slavoj Ledenice mají za sebou jeden z nejhorších podzimů v historii a v „déčkové“ skupině I. B třídy přezimují na posledním 14. místě. Trenér Stanislav Jindra bilancuje nad první polovinou soutěže a prozrazuje i první informace o zimní přípravě.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

Slavoj zvládl domácí premiéru. Třebětice si za výkon ale prohrát nezasloužily

11. 11. 2019

Fotbalisté TJ Slavoj Ledenice poprvé v letošní sezoně mohli odehrát soutěžní zápas na domácím hřišti. A byla to parádní premiéra se vším všudy. V zápase s TJ Sokol Třebětice padlo sedm branek. První čtyři do hostující sítě, další tři do domácí. Výhru Ledenic 4:3 doprovázely dramatické momenty, vyloučení i napjatá atmosféra.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

SOUTĚŽ: Vyhrajte přívěšek a odznak TJ Slavoj Ledenice

9. 11. 2019

Na FB stránce Ledenické sportovní můžete soutěžit do 13:45 o sadu odznak + přívěšek TJ Slavoj Ledenice. Více informací je na linku níže. 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

PREVIEW: Poprvé doma! Ledenice hostí Třebětice a chystají novinky

7. 11. 2019

Stavební práce sice nejsou v ledenickém sportovním areálu ještě dokončené, ale hřiště je po instalaci automatické závlahy a výměny branek k dispozici. Poslední podzimní kolo fotbalové I. B třídy tak poprvé v letošní sezoně zavede soutěž do Ledenic. V sobotu od 14 hodin se utká domácí Slavoj a Sokol Třebětice.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

Útočník Hrubý se vrátil po zranění. Gól ale nedal

5. 11. 2019

Šestadvacetiletý útočník Tomáš Hrubý patřil během podzimu do početné marodky TJ Slavoj Ledenice. Pro utkání ve Slavonicích se vrátil do sestavy. A v zápase byl vidět, i když sám k sobě byl v hodnocení kritický. Prosadí se podruhé v sezoně v sobotu, kdy Slavoj hostí Sokol Třebětice?

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

Z minima šancí vytěžili góly jen hráči Slavonic. Ledenice přezimují na chvostu

4. 11. 2019

Předposlední podzimní zápas ve fotbalové I. B třídě odehráli hráči TJ Slavoj Ledenice na půdě TJ Sokol Slavonice. Vyrovnaný zápas s minimem šancí rozhodli domácí ze standardních situací a vyhráli 2:0.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

PREVIEW: Slavoj má před sebou poslední zápas venku. Jede do Slavonic

31. 10. 2019

Předposlední podzimní kolo v I. B třídě (sk. B) čeká na fotbalisty TJ Sokol Slavonice a TJ Slavoj Ledenice. Hrát se bude v sobotu od 14 hodin a půjde o zápas jedenáctého týmu s posledním.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

FOTO: Ledenice po dlouhé době bodovaly. „Remíza je ale málo,“ říká trenér

27. 10. 2019

V téměř kompletní sestavě odehráli fotbalisté TJ Slavoj Ledenice zápas dvanáctého kola I. B třídy. Na hřišti TJ Lokomotiva České Velenice sahal Slavoj po dlouhé době po vítězství, ale nakonec bal bod za remízu 4:4. „Ve druhém poločase hrálo ale jen jedno mužstvo, a to domácí. Úplně jsme odpadli fyzicky. Pokud v zimě zůstanu, nebudou mě mít hráči rádi,“ říká trenér Stanislav Jindra.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

Ohlas před zápasem České Velenice - Ledenice

25. 10. 2019

Poslední tři zápasy zbývají do konce podzimní části fotbalové I. B třídy. Ve skupině D poslední fotbalisté TJ Slavoj Ledenice hrají na hřišti šestých Českých Velenic.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv

Ledenice prohrály o gól. „Hra ale byla v pořádku,“ říká trenér

20. 10. 2019

Devět porážek z deseti zápasů. To je bilance fotbalistů TJ Slavoj Ledenice v D skupině I. B třídy. Zatím poslední prohra přišla na hřišti Neplachova, který vyhrál těsně 3:2. V dalším zápase hrají Ledenice na hřišti Českých Velenic.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality & archiv