Jdi na obsah Jdi na menu

Co nás čeká? Změny i novinky

16. 6. 2019

slavoj.pngFotbalisté TJ Slavoj Ledenice mají za sebou sezonu 2018/2019. Sezonu, ve které po nepovedeném podzimu vybojovali slušné páté místo. Na hráče nyní čeká měsíční fotbalová dovolená. Co se během ní a během podzimu změní?


Každé téma bude postupně rozebráno podrobněji, ale už nyní je jasné, že podzimní část sezony bude Slavoj Ledenice hrát v azylu. Důvodem je rekonstrukce celého atletického koridoru ve sportovním areálu a stavba zavlažovacího systému.
 

Do nové sezony vstoupí Ledenice se širším kádrem, který rozšíří několik hráčů. Konkrétní jména budou odtajněna po administrativním dořešení každého přestupu.
 

Rozpis a zařazení do skupiny I. B třídy budou jasné koncem června po losovacím aktivu. Do krajského poháru se Slavoj v sezoně 2019/2020 nepřihlásil.
 

V létě fotbalisté opět uspořádají oblíbenou pouťovku, kterou bude provázet DJ Basslicker. Termín je 9. srpen.

 

poutovka_2019_b.png