Jdi na obsah Jdi na menu

OHLAS S TRENÉREM: Po prohraném derby čeká Slavoj cesta do dalekých Třebětic

17. 4. 2019

dsc_0134.jpgDomácí zaváhání v derby s Olešnicí stálo fotbalisty Slavoje Ledenice umístění v první polovině tabulky I. B třídy (sk. D). A v dalším kole je čeká těžká práce na půdě čtvrtých Třebětic. Před nedělním duelem hovoří trenér Stanislav Jindra.
 

„Pokud se mám ještě vracet k derby s Olešnicí, tak musím znovu říct, že šlo o typické derby. Diváci si sice asi přišli na své, ale pro mě to bylo místy zbytečně až moc vyhecované. I mezi diváky se to zbytečně hecovalo, ale naštěstí tohle hráči až tak při hře nevnímali,“ uvedl k prohře s Olešnicí (1:4) trenér Jindra.
 

Utkání, ve kterém první poločas měli opticky více pod kontrolou domácí hráči, přineslo rozuzlení během první desetiminutovky druhé půle. „V prvním poločase jsme se měli více prosadit ve finální fázi. Trochu jsme se vrátili na začátek sezony, kdy nás neproměňování šancí stálo hodně bodů. Olešnice bohužel zápas rozhodla po našich chybách. O body jsme se sami připravili.“
 

Nepříjemností derby byla dvě zranění. Zápas nedohráli domácí Jan Pavlík a olešnický Jan Lust. „Honza Pavlík bohužel bude s největší pravděpodobností v dalším zápase chybět. Má ortézu a čekáme, co se stane v nejbližších dnech.“
 

V dalším kole hrají Ledenice v neděli od 15 hodin v dalekých Třeběticích. K zápasu musí vyrazit Slavoj s velkým předstihem, protože ho čeká téměř stokilometrová cesta.
 

„Jako problém to ale nevidím. Prostě vyrazíme dřív. Klukům na tréninku zdůrazním chyby ze zápasu s Olešnicí a věřím, že můžeme domácí překvapit. Očekávám těžké utkání. Třebětice jsou letos dobře fotbalově připravené a zaslouženě jsou v horní části tabulky. Doufám, že se zápas odehraje v klidnější atmosféře než zápas s Olešnicí,“ dodal Jindra.