Jdi na obsah Jdi na menu

PREVIEW: Rozdíl sedmých Ledenic a jedenáctých Velenic je pouze tři body

11. 5. 2019

Pouze jednu výhru mají ve vzájemných krajských zápasech se Slavojem Ledenice fotbalisté Lokomotivy Českých Velenic. Před sobotním zápasem 21. kola I. B třídy, skupiny D, bilancuje nad zápasem trenér Slavoje Stanislav Jindra. Výkop je už ve 13:30.
 

České Velenice nasbírali v letošní sezoně v 18 zápasech 21 bodů a v tabulce jsou třetí od konce. Vyrovnanost soutěže znovu ukazuje fakt, že Velenice ztrácí na Slavoj, který je ve středu tabulky, pouze tři body. V sobotu tedy půjde o hodně pro obě mužstva. Ledenice se mohou odpoutat od spodku tabulky, Velenice naopak přiblížit středu.
 

Domácí tým bude mít o motivaci postaráno. Velenice naposledy vyhrály 10. listopadu 2018, kdy doma porazily Slavonice 2:0. „Čeká nás těžký zápas, protože domácí se budou chtít dostat do středu tabulky. Veleničtí jsou vždy nepříjemným soupeřem a v jejich domácím prostředí to platí dvojnásob. Doufám, že k zápasu přistoupíme zodpovědně a z Velenic si alespoň bod odvezeme,“ uvedl k blížícímu se zápasu trenér Slavoje Stanislav Jindra.


velenice.png


Kvůli zranění stále chybí ledenickému kouči několik hráčů. Po dlouhé době se alespoň na střídačce objeví Karel Havelka, do sestavy se vrací kapitán Jan Pavlík a Patrik Svoboda. Zápas blízko rakouských hranic začne ve 13:30.
 

Poslední vzájemný zápas (29. září 2018):

TJ Slavoj Ledenice – TJ Loko České Velenice 1:1 (0:0)

Branky: 88. Kadlec – 47. Janda. Rozhodčí: Svoboda – Rous, Hora. ŽK: 3:3. Diváků: 80.

Ledenice: Mařík – Princl (77. Michner), Lamáček, Fencl, Kubec (85. Havelka) – Volf, Kadlec, Fošum, Pavlík - Hrubý, Winkler (78. Babka)

TJ Loko České Velenice: Maroušek – Srpek, Filip, Zemánek, Mikudim (10. Janda), Arvaj (46. Macho), Banašík (77. Lafiti), Sokol, Samec, Fiala, Kopecký