Jdi na obsah Jdi na menu

PREVIEW: Slavoj hraje poprvé na jaře doma. Studené má co vracet

29. 3. 2019

dsc_0392.jpgÚspěšný vstup do jara budou chtít potvrdit fotbalisté TJ Slavoj Ledenice v domácím prostředí. Po výhře v K. Řečici hostí Slavoj nováčka soutěže FK Studená, se kterým na podzim prohrál vysoko 1:4. Trenér ale stále nemá k dispozici kompletní kádr. Sobotní zápas začne v 15 hodin.

Důležitou výhru na úvod jarních odvet v I. B třídě (skupina D) vybojovali hráči Ledenic na půdě K. Řečice (3:1). V aktuální tabulce se Slavoj posunul na osmé místo a v případě sobotní výhry může atakovat až pátou příčku. „Do jara jsme šli s tím, že chceme vrátit Ledenice do horní poloviny tabulky. Na sobotu máme velkou motivaci uspět,“ uvedl trenér Slavoje Stanislav Jindra.
 

„Studená nám v prvním zápase sezony jako nováček soutěže uštědřila velkou lekci a vyhrála 4:1. Věřím, že doma dokážeme navázat na výkon z Řečice a připíšeme si další body. O podobě základní sestavy nechci zatím říkat podrobnosti, ale bohužel se nám oproti minulému zápasu nikdo z chybějících hráčů nevrátí,“ řekl dále trenér.
 

Studená první jarní kolo s Novou Bystřicí nehrála kvůli nezpůsobilému hřišti. Proto se dá očekávat, že do Ledenic přijede s velkou chutí a touhou uspět. Aktuálně je v tabulce devátá o dva body pod Slavojem. „Očekávám zajímavý zápas, ve kterém budou chtít hrát ofenzivní fotbal oba týmy. Těšíme se na domácí prostředí a fanoušky,“ dodal Jindra.
 

Poslední vzájemný zápas (18. srpen 2018):
 

FK Studená - TJ Slavoj Ledenice 4:1 (0:0)

Branky: 54., 77. a 80. Přibyl, 56. J. Šimánek – 49. Kadlec. Rozhodčí: Vejčík – Zabilka, Blažek. ŽK: 1:1. Diváků: 100.

Ledenice: Mařík - Kožant, Fencl, Princl, Michner, Havelka, Kadlec, Kubec, Babka, Winkler, Hrubý (72. Fyrbach)

Studená: Kadlec – Adamec, Bartoň, Dokulil, Makovička (87. Šimek), Doležal, Pelej, Přibyl, Šára (82. Maška), J. Šimánek (83. M. Šimánek), Mitas
 

statistiky_studena.png