Jdi na obsah Jdi na menu

PREVIEW: Slavoj hraje v sobotu první jarní zápas. Jede do Kardašovy Řečici

22. 3. 2019

matej_volf_4.jpgDlouhá zimní pauza je konečně u konce! Fotbalisté devátého Slavoje Ledenice hrají první jarní zápas u souseda z tabulky a pro oba týmy půjde o důležitý souboj. Hraje se v sobotu od 15 hodin.

 

Po podzimní části mají hráči Ledenic v „déčkové“ skupině I. B třídy po 12 zápasech 14 bodů a v tabulce jsou na devátém místě. „S umístěním po podzimu rozhodně nejsme spokojení. Tým má sílu hrát v horní polovině tabulky,“ říkal trenér Stanislav Jindra po posledním utkání v roce 2018.


Během zimní přestávky tým sice opustili Karel Šerhakl a Martin Haberle, všichni tahouni týmu ale zůstali. Ledenice posílil mladý Viktor Svoboda, od kterého vedení klubu očekává stabilní výkony hlavně v dalších sezonách.


Kouč Slavoje musí před prvním zápasem, který Slavoj odehraje v sobotu 23. března na hřišti FK Kardašova Řečice, řešit nepříjemný rébus v defenzivě: „V práci se nám bohužel zranil Kuba Fošum. Jde o problém s kolenem a bude mimo delší dobu. Mimo hru je bohužel také Adam Stránský. O sestavě jinak představu mám a řeším už jen jeden post. Mohu ještě prozradit, že naši fanoušci uvidí v sestavě jedno překvapení.“

 

statistiky_kardaska4.png

 


Kardašova Řečice má po podzimu oproti Slavoji tři body méně a je na 11. místě. Pro oba týmy tak jde hned ze začátku o velmi důležitý zápas. „Kardašku jsem během zimy nesledoval, ale jak znám tamní tým, tak očekávám bojovné utkání plné soubojů. Každopádně naším cílem bude zisk bodů,“ dodal dále Jindra.


Poslední vzájemný zápas (10. listopad 2018):

TJ Slavoj Ledenice – FK Kardašova Řečice 4:0 (2:0)

Branky: 25. Kadlec, 30. Pavlík, 54. Stránský, 68. Kubec. Rozhodčí: Pravda - Čarek, Hora. ŽK: 2:0. Diváků: 50.

Ledenice: Mičan – Princl, Stránský, Fencl, Havelka – Kubec, Lamáček (71. Haberle), Kadlec, Pavlík - P. Svoboda (76. Kožant), Volf (85. J. Svoboda)

K. Řečice: Mazánek – Kovář, Madar, Janeček (63. Šergl), Vodička, Klokner, Bílek, V. Jánošík, O. Jánošík, Kupka, Roubík