Jdi na obsah Jdi na menu

PREVIEW: Slavoj míří do dalekých Třebětic. Čeká ho fuška se čtvrtým týmem

18. 4. 2019

Čtyřzápasovou vítěznou sérii Slavoje Ledenice zastavili v uplynulém kole v derby hráči Olešnice. Nyní na Ledenické čeká další tým z horní části tabulky – FK Sokol Třebětice. Hrát se bude v neděli od 15 hodin. Trenér musí připravit variantu bez kapitána.
 

Třebětice jsou letos tak trochu překvapením soutěže a atakují druhé místo déčkové skupiny I. B třídy. Po 15 zápasech mají bilanci 8-3-4 a 27 bodů. Na druhý Suchdol ztrácí jen dva body. „Očekávám těžké utkání. Třebětice jsou letos dobře fotbalově připravené a zaslouženě jsou v horní části tabulky. Doufám, že se zápas odehraje v klidnější atmosféře než zápas s Olešnicí,“ uvedl k blížícímu se zápasu trenér Slavoje Stanislav Jindra.
 

trebetice.png


Kvůli zranění bude ledenický kouč s největší pravděpodobností postrádat kapitána Jana Pavlíka, který se zranil v uplynulém derby. „Nějaká šance, že by Honza mohl hrát, sice existuje. Moc tomu ale nedáváme,“ doplnil dále trenér s tím, že na marodce stále zůstává několik dalších hráčů s dlouhodobějšími problémy.
 

Hráči Ledenic získali zatím 20 bodů a po prohře s Olešnicí klesli na 8. místo. Situace kolem je zamotaná – pokud Slavoj vyhraje, může jít před šesté Slavonice, v případě prohry naopak může klesnout až na 10. místo.
 

Poslední vzájemný zápas (8. září 2018):

TJ Slavoj Ledenice – FK Sokol Třebětice 0:2 (0:0)

Branky: 67. Dolák, 74. Habr z penalty. Rozhodčí: Bartůněk – Bumba, Čech. ŽK: 3:1. Diváků: 80.

Ledenice: Mařík - Princl, Stránský, Fencl, Kubec (70. Hrubý) – Volf, Kadlec, Fošum (85. Kožant), Havelka (46. Michner) – Pavlík, Winkler

Třebětice: Havlík (46. Novák) – Habr, S. Zejda, V. Bastl, P. Bastl (55. Dolák), P. Kelbler, T. Zejda, Novák, Černý (80. D. Kelbler), Kühtreiber, Chvátal