Jdi na obsah Jdi na menu

V sobotu hraje Slavoj malé derby. Co od zápasu čeká trenér Jindra?

9. 4. 2019

stanislav-jindra.jpgZa Olešnici hrál několik sezon, tamní prostředí i hráče zná velmi dobře. Současný trenér Slavoje Stanislav Jindra hovoří před sobotním derby Slavoj Ledenice – Sokol Olešnice.

 

Trenére, máte za sebou volný víkend. Pomohl čas bez utkání k doléčení nějakého zranění?
Pořád máme ještě pár dní do dalšího utkání a vše je otevřené. Věřím, že se aspoň jeden hráč dokáže dát dohromady a budeme mít na střídačce kam sáhnout. Více budeme vědět po čtvrtečním tréninku.
 

Vraťme se ještě k souboji se Studenou. Těšit vás mohou hlavně tři body. Najdete další pozitivum?
Studená přijela pro bod. Přizpůsobila tomu svoji hru a hodně bránila. Hrála na protiútoky a bohužel jsme jeden v prvním poločase nedokázali pohlídat. Pozitivem zápasu pro nás jednoznačně byla chuť otočit vývoj a získat body.
 

Vítězství tedy bylo zasloužené?
Z mého pohledu ano. Měli jsme více ze hry a ve druhém poločase jsme se dokázali prosadit. Vítězství se ale nerodilo lehce a Studená je příjemným překvapením soutěže. Jako nováček nám ukázal, že může hrát I. B třídu déle než jeden rok už v prvním vzájemném zápase na podzim, kdy jsme u nich prohráli o tři góly.
 

Olešnici znáte ze svého působení velmi dobře. Jaký to bude zápas?
Půjde o malé derby a očekávám vyšší diváckou návštěvu. Osobně už to ale prestižně neberu. Spíš si přeji, aby se zápas odehrál v duchu fair play. Pochopitelně budeme chtít doma vyhrát, i když Olešnice bude v zápase favorit. Více nám vyhovuje, když chce soupeř hrát útočně, a to přesně Olešnice splňuje. Nehraje žádného zaďoura a nakopávané balony. Na zápas se těšíme.